Херсонка відзначила свій 90-річний ювілей у парку «Юрського періоду» (фото, відео)

  1. Головна
  2. Події
  3. Херсонка відзначила свій 90-річний ювілей у парку «Юрського періоду» (фото, відео)
ПодіїКультураОбласть
Перегляди: 481

Нещодавно Благодійний фонд Ігоря Колихаєва «Нам тут жити» зробив херсонським дітям подарунок у вигляді парку динозаврів просто неба. З’ясувалось, що парк користується попитом не тільки у молодого покоління, але й у дорослих людей. Сьогодні жителька Херсона Кірієнко Ніна Єгорівна разом зі своєю родиною залюбки відсвяткувала свій 90-річний ювілей.

До представників «Парку Юрського періоду» звернулась донька ювілярки, яка розповіла, що її мамі дуже сподобався парк і вона б хотіла зробити їй сюрприз, відсвяткував 90-річний ювілей у парку динозаврів.

Таку ініціативу представники парку залюбки підтримали, тому від імені Благодійного фонду Ігоря Колихаєва привітали з днем народження Ніну Кірієнко.
«Приємно що наш парк має попит не тільки у дітей, але й у старшого покоління, що ідея, яку придумав Ігор Колихаєв для Херсона отримала відгук у серцях усіх поколінь херсонців», — відмітив представник парку.

Донька Ніни Кірієнко розповіла, що дивлячись на такий подарунок і тепле відношення до херсонців вірить, що з Ігорем Колихаєвим Херсон стане краще.
«Два тижні тому прийшла сюди з мамою подивитись, який у Херсоні зробили парк динозаврів, їй так сподобалось, що я вирішила зробити сюрприз і відмітити важливу дату саме у «Парку Юрського періоду». Команда Ігоря Колихаєва «Нам тут жити» залюбки підтримала і допомогла мені привітати маму», — розповіла донька Ніни Кіріенко.

Сама ж Ніна Кірієнко активно ділилась враженнями від сюрпризу, який для неї влаштували.
«Дуже рада сюрпризу, коли я вперше сюди завітала мені сподобалось, за все життя такого не зустрічала, хоча за 90 років бачила багато. На мою думку саме така людина як Ігор Колихаєв зможе допомогти мешканцям, та привести місто до ладу»,- поділилась враженнями ювілярка.

Tags: , ,

Тобі також сподобається:

На Херсонщині водій «ВАЗ-2104» зіткнувся з деревом – поліція відкрила кримінальне провадження
Игорь Колыхаев о своей команде и «списках»

Останні новини

Меню