За минулий тиждень з території Херсона було вивезено майже 308 тон сміття

  1. Головна
  2. Події
  3. За минулий тиждень з території Херсона було вивезено майже 308 тон сміття
ПодіїХерсон
Перегляди: 1K
Щодня комунальні служби та підприємства, районні у місті ради, підрядні організації надають звіт міському голові Херсона щодо обсягів робіт з прибирання вулиць та прибудинкових територій, ліквідації сміттєзвалищ, вивезення ТПВ тощо. Так, тільки за минулий тиждень з території міста було вивезено майже 308 тон сміття. Ці та інші дані очільнику міста озвучили сьогодні, 5 квітня, під час апаратної наради.
Та міський голова не задовольнився цифрами.
«На папері все це, звісно, виглядає масштабно, проте… місто брудне! Люди ж судитимуть нашу роботу не за звітами, а фактично – коли вулиці стануть чистими, а тротуари зручними для пересування ними. Я поки цієї роботи не бачу й не приймаю. Щоранку їду містом і мене прибирання не влаштовує», – прокоментував почуте Ігор Колихаєв.
В свою чергу заступник міського голови Володимир Пепель погодився із керуючим, що результатами прибирання хизуватися поки що не доводиться – катастрофічна нестача коштів, людей техніки.
«Ми тиждень тому розпочали прибирання прибордюрних ділянок. Та вони настільки захаращені, що однієї ходки зовсім недостатньо – машина пройшла, за нею йде контроль і знову повертаємося до вже нібито прибраного. Все це забирає час, «з’їдає» кошти», – пояснив Володимир Пепель.
«Повертатися будемо стільки разів, скільки потрібно, доки місто не стане чистим як годиться. Не вистачає людей – ведіть розмови з Центром зайнятості, нехай присилають нам людей робітничих професій, здатних працювати на прибиранні. До Пасхи маємо вичистити місто максимально!» – наголосив міський голова.
Tags: ,

Тобі також сподобається:

В Херсоне борются со стихийной торговлей
Херсон цікавлять тільки реальні інвестиції

Останні новини

Меню