Лісопожежна профілактика у Збур’ївському ЛМГ: що зроблено

  1. Головна
  2. Події
  3. Лісопожежна профілактика у Збур’ївському ЛМГ: що зроблено
ПодіїОбласть
Перегляди: 316

Лісопожежна профілактика підприємства спрямована на попередження виникнення пожеж та їх швидкого гасіння. На цей час створено мінералізованих смуг 66 км., зроблено догляду за мінералізованими смугами 968км., перекрито позапланових доріг 33шт., встановлено наглядної агітації 35шт., проведено лекцій на протипожежну тематику 4шт. та висвітлено 16 статей в мережі інтернет на протипожежну тематику, — повідомляє Збур’ївське ЛМГ.

Більшість лісових пожеж виникає з вини людини. Пожежі від блискавок — це практично єдиний вид пожеж, що виникає без прямого або непрямого впливу людини. Силами ЛПС-2 було погашено 3 лісові пожежі, з них від блискавки – 2, з вини людей – 1, які були вчасно погашені. Збитки для їх гасіння склали — 62353грн. Звісно пожежу легше попередити, ніж загасити. З метою забезпечення пожежної безпеки все населення у повсякденному житті повинно виконувати певні профілактичні протипожежні правила.

Забороняється розводити багаття у хвойних молодняках, в місцях з наявністю сухої трави, під пологом лісу. В лісових насадженнях Півдня України настав спекотний період і 5-й клас пожежної небезпеки. Розпорядженням Голови районної державної адміністрації №129 від 24.04.2020 року заборонено відвідування лісів населенням і в’їзду до них транспортних засобів у період високої пожежної небезпеки на території Голопристанського району. За порушення вимог пожежної безпеки в лісах згідно статті 77 кодексу про адміністративні правопорушення, громадяни будуть притягнуті до адмістративної відповідальності у вигляді штрафу в сумі від 1530-4590грн. Адміністрація «ДП Збур’ївське ЛМГ»

 

Tags:

Тобі також сподобається:

Український телевізійник навідався на Херсонщину
У Новій Каховці збільшать кількість місць для продажу баштанної продукції

Останні новини

Меню