Михайло Кушнеренко став почесним громадянином Голої Пристані

  1. Головна
  2. Події
  3. Михайло Кушнеренко став почесним громадянином Голої Пристані
ПодіїЕкономікаОбласть
Перегляди: 661
На підставі листів  Херсонської обласної  державної адміністрації  від 19 червня 2020 року № 26-5819/0/20/11 та директора  Чорноморського біосферного заповідника Національної академії наук України Юрченка А. П. від 27 липня 2020 року № 01-13/118/168, висновку постійної комісії міської ради мандатної, з питань депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку,  враховуючи особистий внесок Кушнеренка М. М.  в соціально-економічний розвиток міста Гола Пристань, активну участь у громадському житті міста, відповідно до Положення  про звання «Почесний громадянин міста Гола Пристань», затвердженого рішенням міської ради від 30 липня 2019 року № 1084, керуючись статтями 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила присвоїти звання «Почесний громадянин міста Гола Пристань» Кушнеренку Михайлу Михайловичу!
 Вручення Голопристанським міським головою Бабичем Олександром Володимировичем Відзнаки приурочили до дня народження Михайла Михайловича.
  Жителі Голопристанської міської ОТГ вітають Михайла Михайловича з Відзнакою та днем народження! Бажають доброго здоров’я, довгих літ життя, щасливих днів та щирих посмішок!
Tags:

Тобі також сподобається:

Херсонские спасатели провели профилактический рейд среди горожан
В Новой Каховке стартовал экологический проект

Останні новини

Меню