На адмінмежі з Кримом прикордонниками виявлено громадянку Росії, яка вдавала з себе українку

  1. Головна
  2. Події
  3. На адмінмежі з Кримом прикордонниками виявлено громадянку Росії, яка вдавала з себе українку
ПодіїОбласть
Перегляди: 352

Військовослужбовці Херсонського загону під час здійснення прикордонного контролю продовжують виявляти осіб, які намагаються потрапити на материкову частину України з окупованого Криму використовуючи чужі документи.

Так учора, до контрольного пункту в’їзду-виїзду  «Чонгар» з окупованого півострова прибула жінка.  На перевірку вона надала паспорт громадянки України. Проте прикордонники відразу встановили, що документ їй не належить. Військовослужбовці також з’ясували, що жінка насправді є громадянкою Російської Федерації, адже при собі вона мала свій справжній документ. На  ТОТ АР Крим іноземка потрапила незаконно.

Паспортний документ громадянки України у неї вилучили. За порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію АР Крим та виїзду з неї громадянці Російської Федерації проставлено заборону в’їзду на територію України строком на 3 роки.

Нагадуємо, що у відповідності до чинного законодавства України потрапити на ТОТ АР Крим дозволяється лише через контрольні пункти в’їзду-виїзду «Чонгар», «Каланчак» та «Чаплинка».

Tags:

Тобі також сподобається:

Ігор Колихаєв разом з командою «Нам тут жити» подав документи на реєстрацію в Херсонську міську територіальну виборчу комісію
Поліція Херсонщини встановлює осіб, які пошкодили вхідні двері аграрного університету

Останні новини

Меню