На Херсонщині «День знань» відбувся під пильним наглядом поліції

  1. Головна
  2. Події
  3. На Херсонщині «День знань» відбувся під пильним наглядом поліції
ПодіїОбласть
Перегляди: 266

Традиційно в перший день вересня поліцейські Херсонщини провели ряд профілактичних заходів, направлених на недопущення правопорушень з боку неповнолітніх, а так само і по відношенню до останніх. Результатом відпрацювання стали 46 адміністративних протоколів, які найближчим часом будуть скеровані до суду.

Профілактичні заходи розпочалися ще зранку. В зв’язку з початком нового навчального року до учбових закладів були максимально наближені поліцейські наряди для нагляду за безпекою дорожнього руху. Інспектори проводили профілактичні бесіди з дітьми, їх батьками, водіями «шкільних автобусів» та інших транспортних засобів.

Також працівники ювенальної превенції та дільничні офіцери поспілкувалися з учнями та педколективами щодо необхідності дотримання обмежувальних правил під час пандемії та недопущення проявів такого ганебного явища, як булінг.

Ближче до вечора поліцейські наряди направились у напрямку парків, скверів та інших місць концентрації молоді. Перевірялись також місця торгівлі алкогольними та тютюновими виробами щодо продажу підакцизних товарів неповнолітнім.

Як повідомив начальник управління превентивної діяльності обласного главку поліції В’ячеслав Шинкарьов, в ході проведення превентивних заходів були складені 46 адміністративних протоколів, з них 8 – за ст.180 КУпАП «Доведення неповнолітнього до стану сп’яніння», 24 протоколи, в тому числі 8 у відношенні дітей, – за ст.178 КУпАП «Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді». Також виявлено 7 фактів, в тому числі 3 з боку неповнолітніх, по ст.175-1 КУпАП «Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях». Неповнолітні правопорушники були передані батькам. За невиконання обов’язків щодо виховання дітей 8 дорослих отримали протоколи за ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Превентивні заходи поліції щодо попередження правопорушень неповнолітніми не припиняються. Також поліція просить дорослих теж приділяти певну увагу цьому напрямку виховання.

Відділ комунікації поліції Херсонської області  

© Херсонська область: https://hr.npu.gov.ua/news/preventivna-robota/na-xersonshhini-den-znan-vidbuvsya-pid-pilnim-naglyadom-policziji/?fbclid=IwAR0QaqN4RPr1gr_nQCTBFxA9976T5dS7mYJL3zDDz5J_bk2erfca6Ly22hA

Tags:

Тобі також сподобається:

В Україні відкрили міні-завод з виробництва кавунового меду
В Херсоні поліцейські затримали черкащанина за розповсюдження наркотиків

Останні новини

Меню