На Херсонщині ювенальні поліцейські проводять заходи «Безпечний навчальний рік»

  1. Головна
  2. Події
  3. На Херсонщині ювенальні поліцейські проводять заходи «Безпечний навчальний рік»
ПодіїОбласть
Перегляди: 362

Інспектори ювенальної превенції поліції Херсонщини з представниками служби у справах дітей перевіряють сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах. З початком нового навчального року правоохоронці в першу чергу звертають увагу на відвідування дітьми шкільного віку навчальних закладів.

За словами начальника відділу ювенальної превенції обласного главку поліції Віталія Сайфутдінова, протягом першого тижня вересня ювенальні поліцейські вже склали 50 протоколів за ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей». Також під час перевірок поліцейські виявили 10 дітей, які не приступили до навчання, троє з яких — першачкі. Наразі поліцейські вживають заходи для усунення причин, через які діти не відвідують школу.

Шановні громадяни! Якщо вам відомі родини, з яких діти без поважних причин пропускають заняття в школі, просимо вас звертатись на спецлінію «102». Поліцейські нагадують батькам про те, що вони несуть відповідальність за забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

 

Tags:

Тобі також сподобається:

Юная жительница Геническа победила в международном конкурсе
Местные выборы: разговор без галстуков и начистоту

Останні новини

Меню