На Херсонщині водні поліцейські попередили незаконний вилов риби та креветок на суму понад 70 тисяч гривень

ПодіїЕкономікаОбласть
Перегляди: 193

Вчора, 12 серпня, під час відпрацювання акваторії Херсонської області працівники відділення поліції в порту Херсон двічі виявляли браконьєрські знаряддя лову. Усі водні біоресурси, що знаходились в незаконних знаряддях лову, в живому вигляді були повернуті назад в природнє середовище. Загальна сума попереджених збитків оцінюється в 70 тисяч гривень.

Як повідомив начальник підрозділу Максим Жарков, в першому разі незаконні знаряддя лову, а саме 28 місинових сіток загальною довжиною 1,5 км, поліцейські знайшли на відстані близько одного кілометра від адмінмежі з тимчасово окупованою територією АР Крим. Крім того, в акваторії Чорного моря в Скадовському районі поліцейські виявили креветочні ятері. Усі живі водні біоресурси, які знаходились в пастках, були відпущені назад в природнє середовище. В першому разі сума збитків державі могла становити 60 тисяч гривень, в другому – більше 10 тисяч гривень.

Наразі вживаються заходи, направлені на встановлення власників незаконних знарядь лову для притягнення їх до відповідальності.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

© Херсонська область: https://hr.npu.gov.ua/news/novini/na-xersonshhini-vodni-policzejski-poperedili-nezakonnij-vilov-ribi-ta-krevetok-na-sumu-ponad-70-tisyach-griven/?fbclid=IwAR2kYLrlbPEwNaBOD6cklcKVv98CdkqCCAYl99enXDbPwJpy-RGCwUSO0aQ

Tags:

Тобі також сподобається:

У Херсоні розповсюдили фейкову газету про одного з політиків (фото)
В Райському старостаті проведено профілактичний рейд «дитина в родині»

Останні новини

Меню