На узбережжі Джарилгацької затоки прикордонники виявили 15 браконьєрських пасток

  1. Головна
  2. Події
  3. На узбережжі Джарилгацької затоки прикордонники виявили 15 браконьєрських пасток
ПодіїОбласть
Перегляди: 381

Військовослужбовці Херсонського прикордонного загону під час патрулювання Чорного моря в черговий раз запобігли незаконному вилову водних живих ресурсів.

Так, учора, на узбережжі Джарилгацької затоки Чорного моря, що на природоохоронній території Скадовського району Херсонської області, на острові Джарилгач, прикордонники відділення «Скадовськ» виявили 15 заборонених знарядь лову загальною довжиною 358 метрів, в яких знаходилось 2366 рибин атерини, 853 рибин бичка та майже 40 тисяч Чорноморської креветки.

У відповідності до статті 63 Закону України «Про тваринний світ» прикордонники випустили водні живі ресурси у природнє середовище та попередили збитків державі на 84626 тисяч гривень.

Нагадуємо, що за грубе порушення правил рибальства громадяни несуть адміністративну відповідальність та можуть бути оштрафовані на суму від 20 до 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення. А у випадку незаконного зайняття рибним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду, громадяни несуть кримінальну відповідальність та можуть бути позбавлені волі на строк до трьох років.

Tags:

Тобі також сподобається:

Избирательная комиссия распределила Херсон на 7 округов
Поліція Херсона розпочала комплексне профілактичне відпрацювання обласного центру

Останні новини

Меню