Поліція Херсона розпочала комплексне профілактичне відпрацювання обласного центру

  1. Головна
  2. Події
  3. Поліція Херсона розпочала комплексне профілактичне відпрацювання обласного центру
ПодіїОбласть
Перегляди: 388
За ініціативи начальника поліції Херсонщини Олександра Прокудіна відсьогодні розпочинається комплексне оперативно-профілактичне відпрацювання м. Херсона. Метою проведення превентивних заходів є стабілізація криміногенної ситуації, попередження та розкриття кримінальних правопорушень і проступків, викриття злочинів, пов’язаних із незаконним обігом наркотиків та зброї, ужиття профілактичних заходів для підтримання публічної безпеки і порядку.
Разом з працівниками апарату обласного главку поліції та підрозділів, підпорядкованих Херсонському відділу поліції, місто патрулюватимуть працівники управлінь патрульної поліції та поліції охорони, військовослужбовці військової частини №3056 Національної Гвардії України, представники недержавних охоронних структур та громадських формувань. Загальний інструктаж з усіма задіяними у відпрацюванні відбувся на площі «Героїв» біля обласного театру ім. Миколи Куліша.
За словами начальника управління превентивної діяльності В’ячеслава Шинкарьова, особовий склад націлений на виявлення фактів, пов’язаних із незаконним обігом наркотиків, зброї та вибухових речовин, документування фактів стихійної торгівлі, порушень вимог карантину, правил благоустрою, реалізації підакцизних товарів із порушенням вимог чинного законодавства, продажу неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів. Також будуть перевірятися особи, які перебувають на обліку, та родини, які опинились в складних життєвих обставинах, на предмет виявлення фактів жорстокого поводження з дітьми та не виконання батьками своїх обов’язків щодо виховання своїх дітей.
У місцях найбільшого скупчення громадян підтримувати публічну безпеку будуть посилені наряди. Так, як відомо, з 4 по 6 вересня у місті проходитиме щорічний міжнародний фестиваль сучасного мистецтва «Гогольfest». Зокрема на локаціях заходу поліцейські будуть спостерігати за дотриманням учасниками та організаторами фестивалю встановлених карантинних обмежень та заборон, пов’язаних із пандемією КОВІД-19.
Поліція звертається до жителів та гостей Херсона з порозумінням поставитися до превентивних поліцейських заходів. Закликаємо громадян не порушувати публічний порядок, утриматися від будь-яких протиправних дій.
Tags:

Тобі також сподобається:

На узбережжі Джарилгацької затоки прикордонники виявили 15 браконьєрських пасток
Поліція Херсонщини забезпечуватиме публічну безпеку та порядок під час проведення фестивалю сучасного мистецтва Гогольfest

Останні новини

Меню