Поліція Херсонщини забезпечуватиме публічну безпеку та порядок під час проведення фестивалю сучасного мистецтва Гогольfest

  1. Головна
  2. Події
  3. Поліція Херсонщини забезпечуватиме публічну безпеку та порядок під час проведення фестивалю сучасного мистецтва Гогольfest
ПодіїКультураОбласть
Перегляди: 316
Масові заходи 03.09.2020 12:04 З 4 по 6 вересня Поліція Херсонщини забезпечуватиме публічну безпеку та порядок під час проведення щорічного мультидисциплінарного міжнародного фестивалю сучасного мистецтва Гогольfest, який відбудеться в місті. Щоденно працівники поліції будуть нести службу на всіх локаціях заходу.
Також співробітники відділення поліції в порту «Херсон» на службовому катері забезпечуватимуть правопорядок на воді під час проведення заходів в акваторії р. Дніпро. Прохання всім судноводіям плавзасобів неухильно дотримуватись правил перебування на воді поблизу Гідропарку з 19:00 до 23:00.
Шановні мешканці та гості Херсона! Нагадуємо, що фестиваль проходить з дотримуванням усіх карантинних умов. Тож закликаємо всіх відвідувачів дотримуватися маскового режиму та соціальної дистанції.
Відділ комунікації поліції Херсонської області
Tags:

Тобі також сподобається:

Поліція Херсона розпочала комплексне профілактичне відпрацювання обласного центру
Звіт національної поліції Херсонщини про оперативний стан за добу

Останні новини

Меню