Проєкт “Спадок” показав, як одягалися дівчата на Херсонщині понад сто років тому (відео)

ПодіїКультураОбласть
Перегляди: 1K

Проєкт “Спадок” оприлюднив відео, присвячене святковому дівочому вбранню, яке традиційно носили мешканки Херсонщини наприкінці XIX століття, пише сайт nk-online.com.ua.

Кожна деталь гардеробу молодої українки показана окремо. Також увагу присвячено дивовижним аксесуарам, які надавали образу витонченості та чарівності.

“Колюче намисто – один з різновидів традиційного намиста. Намисто виготовлялося з тонких коралів, нарізаних у формі трубочок, або продовгуватих циліндриків. Кінці кількох разків намиста кріпили разом та оздоблювали одною – трьома кольоровими стрічками, що зав’язувалися на шиї та звисали по спині,” – розповідають творці проєкту.

Відеоролики проєкту “Спадок” (англ. Back to Basics) присвячені українській культурі, традиціям, народним звичаям. У частині циклу “Національне святкове вбрання” глядачі побачать, як в XIX-ХХ столітті виглядала українка в залежності від віку, соціального статусу і регіону проживання. Для цього в кожному з коротких, але яскравих епізодів, буде відтворено характерний для певного регіону етнічний образ.

Tags:

Тобі також сподобається:

Ігор Колихаєв вимагає справедливого і неупередженого розподілу народних коштів субвенції
На Херсонщині завершилось цільове поліцейське відпрацювання «Зброя»

Останні новини

Меню