Проєкт “Спадок” показав, як одягалися дівчата на Херсонщині понад сто років тому (відео)

  1. Головна
  2. Події
  3. Проєкт “Спадок” показав, як одягалися дівчата на Херсонщині понад сто років тому (відео)
ПодіїКультураОбласть
Перегляди: 1K

Проєкт “Спадок” оприлюднив відео, присвячене святковому дівочому вбранню, яке традиційно носили мешканки Херсонщини наприкінці XIX століття, пише сайт nk-online.com.ua.

Кожна деталь гардеробу молодої українки показана окремо. Також увагу присвячено дивовижним аксесуарам, які надавали образу витонченості та чарівності.

“Колюче намисто – один з різновидів традиційного намиста. Намисто виготовлялося з тонких коралів, нарізаних у формі трубочок, або продовгуватих циліндриків. Кінці кількох разків намиста кріпили разом та оздоблювали одною – трьома кольоровими стрічками, що зав’язувалися на шиї та звисали по спині,” – розповідають творці проєкту.

Відеоролики проєкту “Спадок” (англ. Back to Basics) присвячені українській культурі, традиціям, народним звичаям. У частині циклу “Національне святкове вбрання” глядачі побачать, як в XIX-ХХ столітті виглядала українка в залежності від віку, соціального статусу і регіону проживання. Для цього в кожному з коротких, але яскравих епізодів, буде відтворено характерний для певного регіону етнічний образ.

Tags:

Тобі також сподобається:

Херсон попрощався із Олександром Клевцем — курсантом, який загинув у авіакатастрофі АН-26
На Херсонщині завершилось цільове поліцейське відпрацювання «Зброя»

Останні новини

Меню