У Херсоні поліція перевірила підозрілий предмет в під’їзді багатоповерхівки

  1. Головна
  2. Події
  3. У Херсоні поліція перевірила підозрілий предмет в під’їзді багатоповерхівки
ПодіїОбласть
Перегляди: 224

Сьогодні, 11 серпня, близько 14:10 в «Єдиний центр 102» поліції Херсонщини  зателефонувала мешканка Дніпровського району. Жінка розповіла, що в під’їзді п’ятиповерхового будинку по вул. Кримська лежить невідомий предмет з дротами. Спеціалісти-вибухотехніки обласного главку поліції оперативно перевірили знахідку та встановили, що ніякої небезпеки вона не становить.

Як розповів заступник начальника Дніпровського відділення поліції Іван Пастух, підозрілий предмет знаходився між 3 та 4 поверхами на контейнері до сміттєпроводу. На охорону публічного порядку на місце події були негайно направлені 15 поліцейських. Також з метою забезпечення безпеки громадян були евакуйовані близько 40 чоловік, які на той час знаходилися за місцем мешкання в цьому під’їзді та двох сусідніх. Спеціаліст-вибухотехнік ретельно оглянув невідомий предмет і з’ясував, що ніякої небезпеки він не становить. Це виявилася конструкція з обклеєного скотчем світлодіодного ліхтарика, до якого дротами приєднувалися пальчикові батарейкі.

Дана подія зареєстрована в Журналі Єдиного обліку. Наразі поліцейські встановлюють особу, яка залишила невідомий предмет у під’їзді та з якою метою. Також поліція Херсонщини нагадує громадянам, що в разі виявлення залишених сумок, пакунків, інших підозрілих предметів слід негайно телефонувати за номером «102».

Відділ комунікації поліції Херсонської області

 

Tags:

Тобі також сподобається:

Юннати здійснили туристський спортивний похід третього ступеню складності
«Мельпомена Таврії» змінює формат

Останні новини

Меню