У Новій Каховці з’явився потужний інвестор у сфері житлового будівництва

  1. Головна
  2. Події
  3. У Новій Каховці з’явився потужний інвестор у сфері житлового будівництва
ПодіїЕкономікаОбласть
Перегляди: 233

На земельному аукціоні, який пройшов 7 серпня у конференц-залі Палацу культури Нової Каховки, що на Херсонщині, відбулись торги з продажу прав на оренду земельної ділянки під будівництво багатоквартирного житлового будинку, повідомляє Online НК.

Звернути увагу на цю доволі пересічну подію в життєдіяльності громади Нової Каховки нас змусили підсумки аукціону, за результатами якого стартова ціна на право оренди ділянки у 0,8143 га підскочила у… 67,75 рази!

В аукціоні, повідомлення про проведення якого згідно з діючим законодавством 35 робочих днів було оприлюднено на спеціалізованому сайті Держгеокадастру України (далі ДГК України), взяли участь дві фізичні особи з Нової Каховки, юридичні особи з Хмельницького та Києва.

У підсумку аукціонних торгів найвищу ціну за право на оренду земельної ділянки площею 0,8143 га, що розташована на розі вулиць Букіна та Соборної навпроти підстанції 35 кВ РЕМ і ЕМ, дала фізична особа з Нової Каховки, яка тільки в останній день заявилась для участі в аукціоні.

Вражає і радує, що в нашому місті є ще справжні патріоти-інвестори, які готові поповнити міську скарбницю високою орендною платою за земельну ділянку!  А ще й мають бажання (хочеться в це вірити!) і можливості будувати в Новій Каховці нове житло. Щоправда, до цього вони спеціалізувались виключно у наданні часних медичних послуг. Але ніколи не пізно розпочати нову справу…

Тож дочекаємось кінця середи, 12 серпня, коли буде завершено угоду, і тоді ми зможемо дізнатись ім’я цього потужного новокаховського інвестора.

Tags:

Тобі також сподобається:

Школярі з Новотроїцького району побували у Парку Юрського періоду
У Великій Лепетисі прибрали на центральному сміттєзвалищі

Останні новини

Меню