Український телевізійник навідався на Херсонщину

  1. Головна
  2. Події
  3. Український телевізійник навідався на Херсонщину
ПодіїКультураОбласть
Перегляди: 401

Карантин став своєрідним двигуном розвитку внутрішнього туризму. Херсонщина – унікальна область, де є на що подивитися та відпочити.  Все частіше до нас приїздять відомі українські телевізійники. Цього разу завітав Дмитро Комаров («Світ на виворіт з Дмитром Комаровим»), пишет myks.com.ua.

За інформацією депутата Херсонської міськради Віталія Богданова, телевізійник навідався в область через Лемурійське озеро. Адже місцеві екологи б’ють на сполох, що перлина Херсонщини може зникнути.   Не оминув телевізійник і військовослужбовців, зокрема прикордонників.

Захисники провели невеличку екскурсію по загону та ознайомили з особливостями служби на ділянці відповідальності. В свою чергу Дмитро розповів кілька цікавих історій про подорожі світом та поділився враженнями від зустрічі з військовими інших держав.

Також, Комаров зазначив: «Насправді прикордонник – це престижна професія і Ви перші, хто мене зустрічає на Батьківщині після далеких подорожей». На завершення зустрічі усі бажаючі сфотографувались з мандрівником та отримали автографи.

Tags:

Тобі також сподобається:

Xepcoнcкий cпopт в цифpax и фaктax
Лісопожежна профілактика у Збур’ївському ЛМГ: що зроблено

Останні новини

Меню