Ветерани АТО Нової Каховки обновили прапори на могилах побратимів

  1. Головна
  2. Події
  3. Ветерани АТО Нової Каховки обновили прапори на могилах побратимів
ПодіїОбласть
Перегляди: 280

Напередодні Дня прапора України учасники та ветерани новокаховської громадської організації “Біла Стріла”, що на Херсонщині, відвідали могили своїх побратимів, які загинули у неоголошеній війні на сході України.

За ініціативи керівника ГО “Біла Стріла” Дмитра Маркова, учасники ветеранської організації Леонід Кондрацький, Віталій Новошад, Микола Іскра, Олег Басоха напередодні відзначення Дня Прапора та Незалежності України побували на могилах своїх земляків-побратимів Сергія Підгорного, Віктора Галети, Дениса Перепелиці, Романа Гавриленка, Валерія Вахненка, Василя Артамкіна, які віддали своє життя на сході України, повідомляє Online Нова Каховка.

Ветерани разом з родичами загиблих героїв завжди опікуються могилами побратимів, але цього разу вони виконали почесну місію і обновили прапори на флагштоках біля кожного поховання.

Після цього ветерани побували у селі Райське на могилі Евгена Черниха. Там вони встановили флагшток і підняли прапор. Члени громадської організації завершили свою місію, навівши лад біля пам’ятного знака захисникам України у Новій Каховці.

Пам’ять про загиблих земляків назавжди залишиться в серцях їхніх рідних, друзів, побратимів і пересічних новокаховчан.

Tags:

Тобі також сподобається:

В Станиславских горах прошел первый патриотический проект (фото, видео)
Нa Xepcoнщинe пpoкуpaтуpa тpeбуeт вepнуть гpoмaдe peкpeaциoнную зeмлю cтoимocтью пoчти 7 млн гpн

Останні новини

Меню