Військовослужбовці строкової служби продовжують поповнювати кордони Херсонщини

  1. Головна
  2. Події
  3. Військовослужбовці строкової служби продовжують поповнювати кордони Херсонщини
ПодіїОбласть
Перегляди: 415

Сьогодні до Херсонського прикордонного загону прибули нові військовослужбовців строкової служби. Усі вони пройшли навчання в Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота, і тепер будуть направлені у підрозділи охорони кордону.

Офіцери Херсонського загону та Голова ветеранської організації Азово-Чорноморського регіонального управління капітан першого рангу Василь Перерва побажали молодим солдатам з честю відслужити встановлені терміни, загартувавши себе як фізично, так і морально,  і, звісно ж, невдовзі розглянути можливість укладання контрактів, адже прикордонник – це престижна професія. На завершення військовий капелан загону ієромонах Серафим благословив юнаків на подальше проходження служби.

В умовах адаптивного карантину, пов’язаного з загрозою поширення COVID-19, військові частини заздалегідь підготували умови для розміщення та служби для військовослужбовців строкової служби з дотриманням всіх необхідних санітарних норм.

Tags:

Тобі також сподобається:

Поліцейські викрили групу молодиків, які обікрали орендовану квартиру в Херсоні
Коронавірус: ще 6 херсонців відхопили хворобу

Останні новини

Меню