Влада обіцяє максимальне сприяння чесному бізнесу!

  1. Головна
  2. Події
  3. Влада обіцяє максимальне сприяння чесному бізнесу!
ПодіїЕкономікаХерсон
Перегляди: 1K
Швидку, але продуктивну нараду із заступниками та деякими керівниками підрозділів провів зранку міський голова Ігор Колихаєв.
«Від нас чекають очевидного результату, а ми лише в процесі. Щодо МАФів: я вимагаю, аби всі заяви, які до нас надходять з цього питання, розглядали максимально ретельно. Якщо у підприємців порядок з документами, то з нашого боку не може бути жодних перепонів для їхньої діяльності. Позиція міської влади щодо МАФів: правила одні для всіх і максимальне сприяння чесному бізнесу», — зауважив міський голова.
Також пан Колихаєв поставив чіткі завдання профільним замам щодо підготовки робіт з ремонту міських доріг, перевірки титульних списків, прискорення експертної оцінки ліфтів, що досі залишаються вимкненими, тощо.
«Зі старої системи управління ми візьмемо лише краще, все інше залишимо в минулому. Особисто я ставлюся до міського господарства як до великої міської компанії: КП мають працювати та заробляти кошти, жити лише за рахунок коштів громади я не дам; кожен керівник несе персональну відповідальність за дії своєї структури. Місто буде заробляти кошти і витрачати їх на себе. Крапка», — резюмував Ігор Колихаєв.
Tags: ,

Тобі також сподобається:

Игорь Колыхаев: первые результаты аудита, или Чем занимался городской голова три месяца
На Херсонщині новий очільник ГУ ДСНС

Останні новини

Меню