Внесено зміни до умов перетину кордону з Кримом

  1. Головна
  2. Події
  3. Внесено зміни до умов перетину кордону з Кримом
ПодіїОбласть
Перегляди: 312

Кабінет Міністрів України на позачерговому засіданні 27 серпня вніс зміни до постанови від 22 липня № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Також було ухвалено рішення скасувати як нереалізовану постанову про внесення змін до постанови № 641, прийняту 26.08.2020 року.

Відтепер контрольні пункти в’їзду-виїзду на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом працюють в звичайному режимі. Громадяни України, які слідують на в’їзд до материкової частини України пропускаються після встановлення додатку «Дій вдома» та відправляються на самоізоляцію.

Водночас право в’їзду на територію України у період дії тимчасових обмежень матимуть окремі категорії іноземних громадян. Також відповідно до українського законодавства, Голова Державної прикордонної служби може ухвалювати додаткові рішення про контрольований пропуск іноземців через державний кордон. Іноземці та особи без громадянства перетинають адмінмежу у відповідності до пункту 3 ПКМУ від 4 червня 2015 р. № 367 «Про затвердження в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї»

Іноземці та особи без громадянства повинні мати страховий поліс (свідоцтва, сертифіката), що виданий страховою компанією, яка зареєстрована в Україні, або іноземною страховою компанією, яка має представництво на території України чи договірні відносини із страховою компанією — партнером на території України (асистанс), та покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, та діє на строк перебування в Україні.

Відповідно до урядового рішення в’їзд в Україну дозволяється іноземцям, які є: 

— родичами першої лінії громадян України;

— особами, які мають офіційний діючий дозвіл на роботу в Україні;

— особами, які прямують територією України транзитом та мають документи, що підтверджують виїзд за кордон протягом двох діб;

— особами які навчаються в навчальних закладах або проходять військову службу в Збройних Силах;

— главами та членами офіційних делегацій іноземних держав, співробітниками міжнародних організацій, а також особами, які їх супроводжують, та в’їжджають в Україну на запрошення Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів, Офісу Президента, Міністерства закордонних справ.

— водіями та/або членами екіпажу вантажних транспортних засобів, автобусів, що здійснюють регулярні перевезення, членами екіпажів повітряних, морських і річкових суден, членами поїзних і локомотивних бригад;

  • особами які перебувають на запрошення МЗС;
  • діячами культури, які прибувають на запрошення закладу культури разом з однією особою, що супроводжує кожного з них;
  • спортсменам, які прибувають для участі в офіційних спортивних змаганнях, та особам які їх супроводжують;
  • технічним спеціалістам, які прибувають на запрошення представників українських підприємств;
  • особам, які здійснюють перевезення гемопоетичних стовбурових клітин для трансплантації;
  • особам, які прибувають на лікування до закладів охорони здоров’я  України.
Tags:

Тобі також сподобається:

Поліцейські затримали групу зловмисників, які обікрали Свято-Успенський собор в Херсоні
Херсонський кавун стане офіційним торговим та туристичним брендом

Останні новини

Меню