За минулі вихідні поліцейські Херсонщини склали 20 протоколів за ігнорування санітарно-протиепідемічних правил карантину

  1. Головна
  2. Події
  3. За минулі вихідні поліцейські Херсонщини склали 20 протоколів за ігнорування санітарно-протиепідемічних правил карантину
ПодіїОбластьХерсон
Перегляди: 1K

На сьогоднішній день Херсон, а також ряд районів області залишаються у «жовтій зоні» карантину. Поліція Херсонщини продовжує контролювати дотримання протиепідемічних заходів задля запобігання подальшого розповсюдження вірусу COVID-19.

За минулі вихідні поліцейські районних підрозділів поліції Херсонщини склали 20 адміністративних  протоколів за порушення карантинних вимог, з них: 7 – на працівників сфери обслуговування, 3 – на перевізників та 10 – на громадян.

За словами заступника начальника обласного главку поліції Дениса Захарченка, загалом від початку запровадження карантинних обмежень поліцейські Херсонщини склали 1777 адміністративних протоколів за ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей).

Шановні громадяни! Поліція Херсонщини рекомендує дотримуватися рекомендацій МОЗ із запобігання поширенню COVID-19: носити маски в громадських місцях, користуватись антисептиками та тримати соціальну дистанцію. Нагадаємо, що порушення карантинних вимог тягне за собою не тільки  адміністративну, а й кримінальну відповідальність. Тож просимо усіх неухильно дотримуватись обмежувальних заходів. Бережіть себе та близьких!

Відділ комунікації поліції Херсонської області

 

Тобі також сподобається:

Игорь Колыхаев ознакомился с работой Херсонской «ТЭЦ»
Представниці ДЮСШ з боксу ФСТ « Україна» стали чемпіонками Кубка України з боксу серед жінок

Останні новини

Меню