Херсонська спортсменка повертається з Китаю

  1. Головна
  2. Спорт
  3. Херсонська спортсменка повертається з Китаю
Спорт
Перегляди: 260
Вихованка Херсонського вищого училища фізичної культури, майстриня спорту з стрибків на батуті Юлія Рудєва, яка працює у китайській філії цирку «Du Soleil», отримала свій закордонний паспорт на руки, щоб виїхати з Китаю до України.
Про це у письмовій відповіді на запит кореспондентів Суспільного повідомив Український консул у Шанхаї Дмитро Пономаренко.
Факт отримання паспорту підтвердила сама Юлія Рудєва, з якою ми зв’язалися через соцмережу: «Паспорт сьогодні [3-го лютого, — ред.] отримала. Це просто диво! Я просто замучила своє керівництво повідомленнями. Мама хвилювалася. Консульство мені повідомило, що вони відправили листа до міграційної служби у Ханччжоу з проханням якомога скоріше видати мені паспорт і ось про це мені тільки вчора повідомили. 
 
Я купила в останній момент дорогий квиток через Катар на п’яте число. Від колег дізналася, які теж купували квитки через Катар, що виліт скасовано. Зараз намагаюся повернути гроші за квиток, щоб терміново купити новий квиток. Щодня кілька авіакомпаній призупиняють сполучення з Китаєм. У мене в трупі колеги з Канади, Австралії. Германії, Португалії та Росії, — всього Близько 65-ти акторів та 200 техніків. У багатьох відмінили рейси»…
21-го січня спортсменка разом з колегами віддала документи на переоформлення візи. 23-го числа шоу закрили на карантин. Тоді ж дізналася, що маму готують до операції. Вирішила терміново забрати паспорт, — розказала Юлія Рудєва. Керівництво акробатки намагалося зв’язатися з міграційною службою в Ханчжоу, дівчина спілкувалася з посольством та консульством України.
Нагадаємо, 28-річна Юлія Рудєва — майстриня спорту України зі стрибків на батуті, кандидатка в майстрині спорту зі спортивної гімнастики, триразова чемпіонка України. Дівчина закінчила Херсонське вище училище фізичної культури. Єдина українка у китайській філії цирку «Du Soleil». Підписала контракт на два роки.
У січні 2020-го року в Китаї виявили смертельний штам коронавірусу, він спричинив спалах епідемії. ВООЗ попередила про можливість поширення вірусу за межами Китаю, через що в окремих провінціях країни ввели карантин.

Тобі також сподобається:

Тарас Батенко: Давайте краще будемо зменшувати комуналку і зарплати топ-чиновників (відео)
Олешківські поліцейські встановили лісових браконьєрів, які встигли втекти з місця злочину до приїзду правоохоронців

Останні новини

Меню