Депутат від Херсонщини поставив свій підпис під констутиційним поданням на захист українців

ПолітикаУкраїна
Перегляди: 1K

Депутат Верховної Ради України від Херсонської області Ігор Колихаєв поставив свій підпис під конституційним поданням, яке оспорює дії Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Як відомо, в січні цього року українці почали отримувати дві платіжки за газ – одна безпосередньо за використання блакитного палива, а інша за його транспортування до домогосподарства. Квитанцію за транспортування принесли відразу за два місяці: за січень і лютий 2020 року. При цьому вартість послуги за доставку газу розраховується індивідуально для кожного споживача.

Ігор Колихаєв вважає, що таким чином ті, хто є акціонерами газових компаній-монополістів, вирішили компенсувати зменшення ціни. Про це повідомили у прес-службі нардепа.

Народні депутати просять Конституційний суд невідкладно відкрити конституційне провадження, адже питання, яке стосується НКРЕКП, має особливе суспільне значення.

Таким чином до Конституційного суду України скеровують конституційне подання під яким підписалися 74 народних депутатів щодо відповідності Конституції низки положень пунктів Кодексу адміністративного судочинства.

Tags: , , , , , , , , , ,

Тобі також сподобається:

Лікар отримав від бабусі 8 тисяч гривень за право на лікарняне ліжко
Поліція Херсонщини допомагає водіям, які потрапили у снігові замети (фото)

Останні новини

Меню