Діти мають право на повноцінне дитинство та освіту, — Тарас Батенко

  1. Головна
  2. Україна
  3. Діти мають право на повноцінне дитинство та освіту, — Тарас Батенко
Україна
Перегляди: 295

Нещодавно зі ЗМІ дізнався, що у Міністерстві освіти й науки України збираються впроваджувати окремі елементи дистанційного навчання з 1 вересня. Правила та вигляд цього типу навчання пропишуть згодом. Крім цього, можливе застосування змішаної системи навчання, залежно від епідеміологічної ситуації в Україні.

Хочу застерегти МОН та Уряд від таких необдуманих дій. Спілкуючись з освітянським та батьківським середовищем, з’ясував, що вони проти цієї ініціативи. Діти мають повне право на безтурботне дитинство, соціалізацію та здобуття якісної освіти.

На жаль, дистанційно українські школярі не отримають той необхідний обсяг знань, адже дистанційне навчання це передусім самоосвіта, для якої потрібна сильна мотивація і самоорганізація. Крім цього, технічне забезпечення українських шкіл, м’яко кажучи, залишає бажати кращого. Далеко не всі вчителі забезпечені потужними комп’ютерами, засобами відеозв’язку та іншими необхідним обладнанням.

Найважливіше те, що школярів позбавляють права на щасливе дитинство, яке вони проводять разом зі своїми друзями у шкільних коридорах, на перервах та поза школою. Школа це не лише місце для отримання знань, а й соціокультурне середовище, яке формує самовизначення дітей у моральній, інтелектуальній, комунікабельній, цивільній та трудовій сферах.

Навчальний рік 2020/2021 повинен розпочатися саме 1 вересня та без попереднього введення обов’язкової дистанційної форми навчання!

Тарас Батенко

Тобі також сподобається:

Если политика выше экономики — это путь в никуда
Патрульні затримали херсонця, який мав перебувати під цілодобовим домашнім арештом

Останні новини

Меню