Громади отримають право затверджувати містобудівну документацію

  1. Головна
  2. Україна
  3. Громади отримають право затверджувати містобудівну документацію
Україна
Перегляди: 287

Усі створені ОТГ в Україні (а це більше 840 міських, селищних та сільських об’єднаних територіальних громад) не можуть повноцінно функціонувати, оскільки не мають управлінських повноважень щодо земель у межах їх території, що розташовані за межами населених пунктів.

У комунальну власність за межами населених пунктів ОТГ отримали за розпорядженням Кабінету Міністрів України не більше 10-15 відсотків земель з тих, які мають перейти у власність таких громад.

Законопроектом №2280 «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо планування використання земель» врегульовується питання встановлення меж громад та комплексного просторового планування територій громад, що скасовує необхідність розроблення декількох, споріднених за змістом, видів містобудівної документації та документації із землеустрою.

Депутатська група «Партія «За майбутнє» підтримала прийняття цього революційного законопроекта. Громади отримають право затверджувати містобудівну документацію, не обмежуючись лише територіями своїх населених пунктів.

Tags:

Тобі також сподобається:

Кількість населених пунктів на Херсонщині зменьшиться на три
Каналізаційні мережі Херсона доживають останні роки (відео)

Останні новини

Меню