Незалежність та суверенітет України не підлягають сумніву — Тарас Батенко

  1. Головна
  2. Блоги
  3. Незалежність та суверенітет України не підлягають сумніву — Тарас Батенко
БлогиДумкаУкраїна
Перегляди: 376

Незалежність та суверенітет України не підлягають сумніву. Неприпустимі заяви народних депутатів, які паплюжать історію, державні символи та національні надбання українців. На цьому наголосив співголова парламентського об’єднання «Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» Тарас Батенко (Taras Batenko) з трибуни Верховної Ради.

«Щойно був здійснений плювок представником п’ятої колони в українському парламенті у тисячолітню історію України. Плювок, який був здійснений у пам’ять мільйонів українців, які загинули у боротьбі за незалежність України. Які поневірялися по політичних таборах, по тюрмах, психіатричних лікарнях і чужинницьких землях. Вимагаємо від голови Верховної Ради належної реакції, запиту до правоохоронних органів. А також призиваємо українське суспільство дати належну оцінку, тому що такий депутат ВР не може носити ім’я народного обранця незалежної, суверенної української держави»

Зазначимо, що сьогодні у сесійній залі народний депутат від «ОПЗЖ» Олег Волошин сказав, що в України немає суверенітету.

 

Tags:

Тобі також сподобається:

Директора Бериславського медичного коледжу нагородили почесною грамотою Кабміну
Обговорено програму розвитку Херсона в освітній сфері

Останні новини

Меню