«Праця на потрапляння у список «Форбс», – народний депутат про зарплати топ-чиновників

  1. Головна
  2. Події
  3. «Праця на потрапляння у список «Форбс», – народний депутат про зарплати топ-чиновників
ПодіїПолітикаУкраїна
Перегляди: 309

Державні компанії не виконали свої зобов’язання за минулий рік перед державним бюджетом України на суму в 7 мільярдів гривень. При тому, що фінансові показники у них – хороші. А ще кращі – зарплати у топ-чиновників цих державних компаній. На цьому наголосив під час засідання Погоджувальної ради парламенту співголова депутатської групи «За майбутнє», голова партії УКРОП Тарас Батенко.

Прем’єр-міністр так і не дав пояснення логіки таких зарплат, окрім розпливчатого – «це бізнес». Мільйонні місячні зарплати керівників і премії керівників державних компаній на фоні зубожіння нації, катастрофічного спаду промисловості і доходів громадян – це «пірування під час чуми». Це праця на попадання у список Форбс, а не підняття України. Як зрозуміти логіку таких зарплат, якщо у нас видобуток вітчизняного газу зменшується, а не збільшується; прокачка сирої нафти з Росії зменшується, а не збільшується; ми не думаємо про диверсифікацію поставок нафти з інших країн», – звернув увагу Тарас Батенко.

Депутатська група «За майбутнє» відстоює позицію, що коли Уряд не спроможний виконати доручення Президента, є всі підстави для ДБР зайнятися цим питанням і покласти край «фінансовому хамству».

Tags: ,

Тобі також сподобається:

Городской голова Херсона собрался уволить 47 библиотекарей
НОВОВОРОНЦОВСЬКА РАЙРАДА ХОЧЕ ЩОБ «НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ГАСТРОЕНТЕРОЛОГІЧНИЙ САНАТОРІЙ» ПЕРЕДАЛИ НА ЇЇ БАЛАНС (ВІДЕО)

Останні новини

Меню